Kur’an Eğitiminde Yeni Bir Metod Yaz Kursları
9 Temmuz 2019

İyiliği Örüyoruz

Genç Beşir ortaklığıyla yürüttüğümüz “İyiliği Örüyoruz” projesi kapsamında, gençler olarak sosyal sorumluluk projelerine katkı sunmak, iyiliği yaymak ve yaşanmasına vesile olmak, eller ısınırken gönüllerin de ısınmasına vesile olmak istiyoruz.

Kapsam

Semerkand Gençlik Gönüllüleri, İkbal Kursları ve Kız Gençlik Kulübü öğrencilerinin kendi yaşıtları ve daha küçük yaşlardaki çocuklarla diğerkâm olmasını sağlamak amacıyla ihtiyaç sahipleri için annelerinin de desteğini alarak ihtiyaç sahibi çocuklar için atkı ve bere öreceklerdir.

Yöntem

Projeye katılmak isteyen gençler, özellikle çocuklar için atkı, bere ve/veya eldiven örerek projeye dahil olabilir. Ürünlerin hazır alınmaması, mutlaka el örgüsü olması gerekmektedir. Atkı, bere ve eldivenler hazır olduğunda ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için sosyal medya hesapları ve/veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

*Genç Okur dergisi Kasım 2020 sayısındaki “Sen de Yap” köşesine bakmayı unutmayın!

Hedef Kitle

Ortaokul ve lise seviyesindeki kız öğrenciler

Malzeme Kabul Tarihleri

1 Kasım – 15 Aralık

Dağıtım Takvimi

15 Aralık-15 Ocak

İletişim

Instagram @gncbesir

Mail: bilgi@gencbesir.org

 

ÖNEMLİ NOT:

Sosyal medya hesaplarında yayınlanmak ve proje videosunda kullanılmak üzere, örgü esnasında mahremiyet kurallarına dikkat ederek çektiğiniz fotoğraf ve videoları bilgi@gencbesir.org adresine veya sosyal medya hesaplarımızın dm kutusuna yüksek boyutlu olarak gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir